Sponzori a vystavovatelia

DV Elite

Lucia Grullová

Už viac než 12 rokov vkladám celé svoje srdce a dušu do skrášľovania tej najpôvabnejšej partie ženskej tváre - očí. Predstavujem Vám úplnú špičku v tomto priemysle, "crème de la crème" v oblasti umelých rias. Moje vlastné produkty, ktoré sú výsledkom dlhého vývoja a testovania, a ktoré prešli ohňom pod mojimi rukami a mojim prísnym kritickým zrakom. Produkty s výnimočnými, prevratnými vlastnosťami, ktoré som vyvinula pre seba a pre Vás. Niečo revolučné, čo sme tu ešte nemali. REVOLUTION GLUE a EVOLUTION PREP.

BEST LASHES PROFESSIONAL

Spoločnosť Best Lashes Professional je jednou z najväčších spoločností s najširšou ponukou v oblasti predlžovania a liftingu mihalníc, henna stylingu a lamináciu obočia. Naša značka prichádza z  Maďarska, ale máme pobočky v celom Europe.  Prostredníctom našich webových stránok (v slovenskom, maďarskom a anglickom jazyku) posielame balíky po celom svete.
Okrem predaja kvalitných produktov organizujeme aj školenia vo viacerých EÚ krajinách, ako sú Slovensko, Maďarsko a Rakúsko.

Hlavnou stratégiou spoločnosti Best Lashes Professional je vysoká kvalita,  široká ponuka za  najpriaznivejšiu cenu.
Profesionálne produkty spoločnosti sú zárukou pre vynikajúcu kvalitnú prácu.

ELEBANA

je austrálska rodinná firma, ktorá pôsobí od roku 1995. Vďaka svojej kvalite s výbornými výsledkami a neustálou inováciou produktov má svojich distribútorov vo viac ako 60 krajinách sveta. Prostredníctvom neustáleho vývoja Elleebana posúva hranice a ovplyvňuje globálny trh.
Ponúka širokú škálu produktov pre lash & brow lift, hĺbkovú výživu v prémiovej kvalite. Vďaka najvyššej kvalite produktov, profesionálneho ošetrenia a unikátnym školiacim programom pomáha štylistkám uspieť vo vysoko konkurenčnom prostredí kozmetického priemyslu.

WOWBYME

Wowbyme je slovenská značka kvalitných produktov špecializujúcich sa na
profesionálne predlžovanie a zahusťovanie mihalníc ako aj produkty pre
lash lifting a lamináciu. Spoločnosť začala pôsobiť na európskom trhu v
roku 2017 a odvtedy uspokojuje potreby tisícok spokojných spotrebiteľov.
Začalo to myšlienkou a láskou ku krásnym a predĺženým mihalniciam.
Pridali sme trošku húževnatosti, odhodlanosti, risku, kreativity,
brainstormingu a komunikácie s dodávateľmi a hodín práce, kým sme prišli
na trh s prvými produktami pod vlastnou značkou WOWBYME. Pri
vyskladávaní, rozširovaní portfólia a ponuke produktov dbáme na
spoľahlivých výrobcov a dodávateľov, zákaznícky servis, dostupnosť a
taktiež cenu.Secret Lashes

Otto Lash

Momo Beauty by Viktória Možiešik

MoMo Beauty by Viktória Možiešik - slovenská značka, ktorá bola založená v roku 2021 po 8 rokoch aktívnej práce v oblasti predlžovania mihalníc.  Viktória Možiešik, popredná stylistka mihalníc a viacnásobná majsterka Európy, priniesla na trh e-shop s unikátnymi mihalnicami a produktami prémiovej kvality, ktoré sú nadštandardné v celosvetovom meradle. Skúsené stylistky presne vedia, aké chyby spôsobujú nekvalitné materiály a práve preto nájdete u nás produkty ako sú mihalnice (MINK) vyrobené z kórejského PBT najvyššej akosti.  Naším cieľom je pomôcť a uľahčiť prácu stylistiek a z tohto dôvodu sú naše produkty zaradené do ponuky až po niekoľkomesačnom testovaní. Sme výhradnými distribútormi aj predvyrobených vejárikov Organelle premium promade, ktoré sú vyrobené na mieru podľa špeciálnych parametrov, aké nikde nenájdete. Náš sortiment sa rozširuje takmer každý deň a čoskoro spustíme aj náš partnerský program na Slovensku, v Maďarsku a v Českej republike.
 
MIHALNICE.SK
 
KTO SME? 
Sme Mihalnice.sk - internetový obchod, špecializujúci sa na distribúciu produktov vysokej kvality, určených prevažne na profesionálne predlžovanie a zahusťovanie mihalníc. 
 
AKO TO CELÉ ZAČALO? 
Sme lash stylistky, ktoré milujú svoju prácu. Od začiatku sme hľadali prémiový materiál, s ktorým by sme boli spokojné my a hlavne naše zákazníčky. 
Po rokoch testovania a hľadania kvalitných mihalníc a spoľahlivých dodávateľov, sme sa rozhodli ponúknuť aj ostatným lash stylistkám produkty, s ktorými máme najlepšie, rokmi overené, skúsenosti. 
 
ČO ROBÍME?
Pri výbere ponúkaných produktov vychádzame z vlastnej praxe, využívame najnovšie poznatky a neustále sa vzdelávame. 
Snažíme sa rýchlo reagovať na potreby našich klientov, postupne našu ponuku rozširujeme a zlepšujeme, a preto veríme, že si u nás vyberie každá skúsená, či začínajúca lash stylistka, ktorá dbá na kvalitu, vyhľadáva odborné poradenstvo, profesionalitu a ústretový prístup.
 
Eesterlash, s.r.o.
 
Naša spoločnosť Eesterlash je pomerne mladou firmou na trhu s kozmetickým tovarom, ale v rámci
vývoja svojho produktu tu už funguje viac ako 6 rokov. Práve takto dlho sa sérum Eesterlash vyvíjalo,
než mohlo byť po vykonaní všetkých testov a skúšok uvedené na trh s kozmetikou.
Naše revolučné kozmetické sérum obsahuje unikátne zloženie, ktoré rýchlo a účinne eliminuje
začervenanie, opuchy či svrbenie čo by následky po aplikácii umelých rias. Sme hrdí, že ako jediní v Európe
prichádzame s prevratnou novinkou v tejto problematike, ktorá umožňuje riasy nosiť bez nutnosti
odstránenia naďalej. Za tak krátku dobu, čo sme na trhu už sérum našlo svojich užívateľov okrem ČR aj na
Slovensku, v Nemecku, Maďarsku, Rumunsku, Grécku, Švajčiarsku a novo aj v Poľsku.